Серія модульних прихожих "Еко"

Серія модульних прихожих "Еко" от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Одессе


Модульні прихожі від фабрики "Комфорт меблі"


Кожен із нас намагається облаштувати своє помешкання таким чином, щоб кожен його куточок був стильним та комфортним, і організація передпокою вимагає не менш уважного підходу, в першу чергу тому, що саме ця зона зустрічає при вході та супроводжує при виході з оселі, створюючи перше враження. Тому прихожа має бути охайною, естетичною і функціональною, а також відповідати актуальним тенденціям. У даній статті ми представимо серію прихожих "Еко", та розповімо про її переваги.

Модульна прихожа Еко Серія прихожих "Еко"

Сучасний дизайн меблів будь-якого призначення передбачає досить легкі принципи:
  • комфорт, 
  • простота,
  • функціональність. 
Саме цими рисами й наділена модульна прихожа Еко.

Сучасна модульна система від фабрики "Комфорт меблі" включає в себе окремі шафи, тумби, вішалки, комоди.
Серія Еко має найширший вибір посекційних елементів та найнижчу ціну серед інших серій, що теж є суттєвою перевагою. Сучасна палітра кольорів, які чудово поєднуються між собою та підкреслюють стиль, додають затишку оселі. Для замовлення доступні наступні кольори: венге, білий, дуб білений та дуб натуральний.

Далеко не всі помешкання мають достатньо простору. Тому облаштування меблями стає завданням не з легких. У цьому випадку на допомогу прийде прихожа Еко, адже серед широкого асортименту елементів цієї серії, також присутні різнопланові вішалки та взуттєві тумби, що ідеально підходять для прихожих з малою площею.

Якщо ж ваша прихожа відрізняється достатньою площею, то вам просто необхідно скористатися цією унікальною можливістю, та обрати серед елементів серії Еко велику та містку шафу купе чи прихожу купе, тумбу для взуття необхідного розміру, комод для всіляких дрібниць та підкреслити інтер'єр стильним дзеркалом.

У процесі планування інтер'єру передпокою, перед вами постає низка важливих завдань: по-перше, максимально функціонально облаштувати цей простір, по-друге, зробити його стильним та індивідуальним, а по-третє — не вийти за рамки свого бюджету. З цими завданнями чудово впорається модульна прихожа "Еко".

Фабрика "Комфорт меблі" в Києві представляє широкий асортимент меблів серійного виробництва, які відрізняються сучасним дизайном та високою якістю. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість переглянути повний перелік наших меблів, їх актуальні ціни, отримати детальну консультацію та здійснити замовлення не виходячи з домівки.


09.06.2021

Возврат к списку