Модульні дитячі від фабрики "Комфорт меблі"

Модульні дитячі від фабрики "Комфорт меблі" от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Одессе


Модульні меблі для дитячої кімнати


Вибір меблів у дитячу — нелегке завдання. Дуже важливо пам'ятати, що ці меблі мають "рости" разом з дитиною, на відміну від меблів для дорослих. У цій статті ми розкриємо ідеальний варіант — модульні меблі для дитячої кімнати від фабрики "Комфорт меблі".

Переваги модульних меблів

  • єдиний дизайн — кожна серія меблів розроблена в одному стилі, що дозволяє вибрати лише ті елементи, які потрібні саме вам. Вони поєднуються між собою по дизайну, їх можна по-різному розмістити в кімнаті.
  • можливість докупити потрібний елемент — наприклад, придбати письмовий стіл, коли дитина піде в школу.
  • підвищена міцність та безпека — для активних дітей саме модулі є найкращим варіантом.

Модульні дитячі від фабрики "Комфорт меблі"

Модульні дитячі меблі Фабрика "Комфорт меблі" представляє дві серії модульних дитячих: серія "Еко" та "Оксфорд".

Модульні дитячі Екохарактерні широким асортиментом посекційних елементів, завдяки чому ви з легкістю облаштуєте кімнату. Палітра включає в себе три кольори, які можна між собою комбінувати. Дані кольори є універсальними, тому дитяча Еко відмінно підійде як для малої дитини, так і для підлітка. Окрім цього, серія "Еко" є найдоступнішою за ціною, що також є важливим при облаштуванні дитячої.

Серія дитячих "Оксфорд" — перевагою цієї серії є можливість нанесення малюнків на фасади, безліч картинок, доступних для друку, прикрасять будь-який інтер'єр. А від ліжка машинки, яке можна замовити у чотирьох дизайнах: Mcqueen, Cheriff, Sport car та Fire service, дитина буде просто в захваті!

Меблі серії Оксфорд дозволяють оформити кімнату для дівчинки: підібравши ніжний малюнок для фасадів, для хлопчика: обравши малюнок з улюбленими героями, або ж без малюнків, що чудово підійде для підлітка.

Рано чи пізно перед батьками постає питання вибору меблів для дитячої кімнати, які мають відповідати багатьом критеріям, але найголовнішим із них є надійний та перевірений виробник.

За довгі роки своєї роботи, фабрика "Комфорт меблі" в Києві зарекомендувала себе з найкращого боку, виготовляючи якісні та надійні меблі. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість ознайомитися із повним асортиментом меблів та їх цінами, отримати детальну консультацію від менеджерів та обрати ту модульну дитячу, яка задовольнить всі ваші потреби.25.05.2021

Возврат к списку